Mainos

  • Allright
  • Bikeforum
  • Harvia
  • VRP

Mainos
Mainos
VRP - Rakennushankkeen luotettava yhteistyökumppani
Mainos
Bikeforum Oy - Meidän kauttamme saat kaiken tarvitsemasi moottoripyöräilyyn ja mopoiluun.
Mainos

Riihivuori Enduro Ilmoittautuneet

Teknisen häiriön vuoksi Kalkkun ilmoittautumislistalla eivät näy kaikki illan aikana ilmoittautuneet. Tälle sivulle on listattu kaikki ilmoittautuneet:

 

Tapani Ansamaa ME-Racing Team ry V60
Reijo Karppinen Kyrösjärven Seudun Moottoripyöräkerho ry V60
       
Heikki Turunen Siilinjärven Vesa ry C2
Pasi Matilainen Sodankylän Moottorikerho ry C2
Mika Lindfors Vantaan Moottorikerho ry C2
Aatu Lipponen Oulun Moottorikerho ry C2
Mika Pälvilä Oulun Moottorikerho ry C2
Sampo Ahola Oulun Moottorikerho ry C2
Jan-Petri Ylisuutari Valkeakosken Moottorikerho ry C2
Joose Kojo Vantaan Moottorikerho ry C2
Matti Pirinen Oulun Moottorikerho ry C2
Miro Jussila Riihimäen Enduro Seura ry C2
Kari Kuutela Ylä-Savon Moottorikerho ry C2
Mika Heikkala Oulun Moottorikerho ry C2
Jani-Pekka Koivula Kangasalan Moottorikerho ry C2
Petri Palo Mikkelin Moottorikerho ry C2
Timo Hartikainen Ylä-Savon Moottorikerho ry C2
Aapo Tyni Oulun Moottorikerho ry C2
Tuomas Salminen Jämsän Seudun Moottorikerho ry C2
Anssi Alahuhta Kangasalan Moottorikerho ry C2
Rasmus Putkonen Jämsän Seudun Moottorikerho ry C2
Iina Turkki Jämsän Seudun Moottorikerho ry C2
Pekka Sakari Jokinen Vantaan Moottorikerho ry C2
Jukka Puurunen Polar Cross Moottorikerho ry C2
Tony Koskiluoma-Vaarno Lohjan Seudun Moottorikerho ry C2
Joonas Huuskonen Oriveden Moottorikerho ry C1
Juha Hytönen Jyvässeudun Enduroseura ry C1
Jussi Sakari Huuskonen Konneveden Moottorikerho/UA ry C1
Ari Hanhinen Jyvässeudun Enduroseura ry C1
Jouni Lämsä Jyvässeudun Enduroseura ry C1
Jaakko Schildt Kangasalan Moottorikerho ry C1
Mika Lehtonen Hämeenlinnan Moottorikerho ry C1
Henrik Heikkinen Ylä-Savon Moottorikerho ry C1
Kimi Veikkola Hämeenlinnan Moottorikerho ry C1
Timo Hyvönen Jyvässeudun Enduroseura ry C1
Pekka Seitsonen Riihimäen Moottoripyöräkerho Kahvakopla ry C1
Sami Sillanmäki Asikkalan Moottorikerho ry C1
Janne Pöyhönen Karkkilan Moottorikerho ry C1
Samu Vilden Orimattilan Moottorikerho ry C1
Mika Tamminen Jämsän Seudun Moottorikerho ry A3
Jussi Arvaja Jämsän Seudun Moottorikerho ry A2
Juha-Pekka Tirkkonen Mäntsälän Moottorikerho ry A2
Paavo Henriksson Porin Moottorikerho ry A2
Eemil Pohjola Jämsän Seudun Moottorikerho ry A2
Ville Jaronen Jämsän Seudun Moottorikerho ry A2
Jani Salonen Sysmän Moottorikerho ry A2
Henry Olenius Sipoon Moottorikerho ry A2
Oskari Hellman Keski-Suomen Moottorikerho ry A2
Jari Halme Imatran Moottorikerho ry A2
Teemu Topias Pölönen Jämsän Seudun Moottorikerho ry A2
       
Juha Piiroinen Hyvinkään Konekerho ry V50
Kaj Ahola Kangasalan Moottorikerho ry V50
Keimo Purujärvi Mikkelin Moottorikerho ry V50
Tero Finnilä Kangasalan Moottorikerho ry V50
Jouni Mäntynen Jämsän Seudun Moottorikerho ry V50
Marko Savolainen Sipoon Moottorikerho ry V50
Jari Hellman Keski-Suomen Moottorikerho ry V50
Karri Tikkanen Numibia Racing Team ry V50
Jussi Tuomisto Karkkilan Moottorikerho ry V50
Lukas Kuhmonen Keski-Suomen Moottorikerho ry A1
Mikko Leppänen Sysmän Moottorikerho ry A1
Toni Toukola Keski-Suomen Moottorikerho ry A1
Heikki Häyrynen Kainuun Moottorikerho ry B2
Roni Martinpelto Hyvinkään Konekerho ry B2
Ville Haljala Jämsän Seudun Moottorikerho ry B2
Niklas Lahti Karkkilan Moottorikerho ry B2
Kai Pohjola Mäntän Seudun Moottorikerho ry B2
Niklas Mäkinen Tuusulan Moottorikerho ry B2
Kasper Kalliokoski Jyvässeudun Enduroseura ry B2
Ville Varis Keski-Suomen Moottorikerho ry B2
Arttu Hellman Keski-Suomen Moottorikerho ry B2
Jesse Pöhö Karkkilan Moottorikerho ry B2
Janne Koljonen Salpausselän Moottorikerho ry B2
Nico Lindström Keravan Motoristiseura ry B2
Mikko Kuoppamäki Racing Club Kouvola ry B2
Antti Harmoinen Valkeakosken Moottorikerho ry B2
Samuli Veikko Kähönen Jämsän Seudun Moottorikerho ry B2
Tom Virolainen Nummelan Moottorikerho ry B2
Jere Luoto Pukkilan Moottoriurheilijat ry B1
Jussi Lempiäinen Etelä-Pohjanmaan Maastomotokerho ry B1
Jarkko Tyni Hämeenlinnan Moottorikerho ry B1
Joona Ahola Kangasalan Moottorikerho ry B1
Lauri Leinonen Kainuun Moottorikerho ry B1
Niko Keltanen Imatran Moottorikerho ry B1
Petrus Mutanen Jämsän Seudun Moottorikerho ry B1
Jani Petri Partanen Riihimäen Moottoripyöräkerho Kahvakopla ry B1
Timo Tepponen Mikkelin Moottorikerho ry V40
Antti Hyökki Keravan Motoristiseura ry V40
Sami Eskola Oulun Moottorikerho ry V40
Matti Nikander Hämeenlinnan Moottorikerho ry V40
Kimmo Jukarainen Jyvässeudun Enduroseura ry V40
       
Tero Rantaniemi Oulun Moottorikerho ry V40
Ville Schroderus Kainuun Moottorikerho ry C3
Jari Jauhiainen Ylä-Savon Moottorikerho ry C3
Leonidas Tsiopoulos Turun Seudun Moottoriurheilijat ry C3
Tommi Suhonen Ylä-Savon Moottorikerho ry C3
Mikko Hyytiäinen Miehikkälän Moottorikerho ry C3
Janne Aleksandroff Kangasalan Moottorikerho ry C3
Jaakko Ahola Oulun Moottorikerho ry C3
Markus Wikstedt Espoon Moottorikerho ry C3
Peeter Roos EST C3
Ville Venäläinen Kuopion Moottorikerho ry B3
Jarno Mäenpää Alavudenseudun Moottoripyöräilijät ry B3
Mikael Koskinen Kangasalan Moottorikerho ry B3
Marko Erving Nummelan Moottorikerho ry B3

Yhteistyökumppanit

Suomen Pienyrittäjäin Mainostoimisto OyOnlineSolutionsJyväskylän aikuisopistoHannu Photo